Olejový filtr UFI 2502300

Olejový filtr UFI 25.023.00

179 Kč

Koupit

Původní cena: 257 Kč

(cena je slevněná o 30 %)

1 zboží na skladě

464

UFI

Dostupnost ve dnech: skladem

Vlastnosti:

NázevHodnota
vyska ( v mm )141.00
vnější průměr [mm]71.00
vnější průměr [mm]72.00
Vnitřní průměr 1 [mm]29.00
Vnitřní průměr 2 [mm]11.00
Vnitřní průměr 2 [mm]16.00


OEM čísla:

OE AUDI045 115 466
OE AUDI070 115 562
OE AUDI071 115 562
OE AUDI071 115 562 A
OE AUDI071 115 562 B
OE AUDI071 115 562 C
OE FORD1 118 184
OE FORD1 250 679
OE MITSUBISHIMN980125
OE MITSUBISHIMN980408
OE SEAT045 115 466
OE SEAT070 115 562
OE SEAT071 115 562
OE SEAT071 115 562 A
OE SEAT071 115 562 B
OE SEAT071 115 562 C
OE SKODA045 115 466
OE SKODA070 115 562
OE SKODA071 115 562
OE SKODA071 115 562 A
OE SKODA071 115 562 B
OE SKODA071 115 562 C
OE VW045 115 466
OE VW070 115 562
OE VW071 115 562
OE VW071 115 562 A
OE VW071 115 562 B
OE VW071 115 562 C
OE MANN-FILTERHU 719/7 X
OE MANN-FILTERHU719/7x
OE VALEO586506
OE BOSCH1 457 429 192
OE BOSCHF 00E 369 911
OE KNECHTOX 188D
OE KNECHTOX188D
OE PURFLUXL267D
OE MAHLE FILTEROX 188D
OE MAHLE FILTEROX188D
OE CHAMPIONCOF100525E
OE CHAMPIONXE525/606
OE MAGNETI MARELLI150270022400
OE MAGNETI MARELLI152071758822
OE MAGNETI MARELLI152071760870
OE MAGNETI MARELLI154084247070
OE MAGNETI MARELLI161013150280
OE MAGNETI MARELLI600000028960
OE FRAMCH9463AECO
OE TECNOCAROP224A
OE UFI25.023.00
OE FLEETGUARDLF17482
OE FLEETGUARDLF17489
OE HENGST FILTERE19H D83
OE HERTH+BUSS JAKOPARTSJ1315024
OE QUINTON HAZELLQFL0116
OE FORD USA3M216744AA
OE FORD USAYM216744AA
OE SWAG30 92 2546
OE OPTIMALFO-00038
OE MAPCO64806
OE CLEAN FILTERSML1704
OE SOFIMAS 5023 PE
OE WIX FILTERSWL7296
OE MEYLE100 115 0000
OE MEYLE112 330 0002/S
OE MEYLE112 330 0004/S
OE MEYLE112 330 0005/S
OE AMC FilterMO-438
OE JAPANPARTSFO-ECO023
OE BUGIADBSP20850
OE VAICOV10-0391
OE ALCO FILTERMD-437
OE FILTRONOE 650/1
OE FILTRONOE650/1
OE UNICO FILTEREL 7135 x
OE KOLBENSCHMIDT50013505
OE TRUCKTEC AUTOMOTIVE07.18.009
OE MECAFILTERELH4307
OE MECAFILTERI02
OE SCT GermanySH 4771 P
OE ASHIKA10-ECO023
OE MEAT & DORIA14028
OE NIPPARTSJ1315028
OE MGAFH1004
OE JP GROUP1118502200
OE JP GROUP1118502209
OE KAGER10-0002
OE TOPRAN108 902
OE AUTOMEGA101150562071C
OE AUTOMEGA30102500679
OE AUTOMEGA301150562070
OE AUTOMEGA301150562071A
OE AUTOMEGA301150562071C
OE HOFFER14028
OE MASTER-SPORT719/7X-OF-PCS-MS
OE UNIFLUX FILTERSXOE375
OE OPEN PARTSEOF4003.10
OE FIL FILTERMLE 1369
OE KLAXCAR FRANCEFH023z
OE MAXGEAR26-0127
OE COMLINEEOF087
OE COOPERSFIAAM FILTERSFA5618AECO
OE NPSM131I17
OE ASHUKIC022-10
OE IPS PartsIFL-3594
OE MFILTERTE 621
OE JAPKO1ECO023
OE MULLER FILTERFOP222
OE KAMOKAF100901
OE DENCKERMANNA210079
OE BSGBSG 90-140-007
OE BSGBSG 90-140-009
OE KAISHINO970
OE MISFATL105
OE KSM-KOSHIMO1801.0081004
OE KRAFT AUTOMOTIVE1704850
OE PATRONPF4157
OE ASAM30554
OE STELLOX20-50188-SX
OE LYNXautoLO-1003
OE SAKURA AutomotiveEO-3103
OE QH TalbrosQFL0116
OE QH TalbrosWL7296
OE GOODWILLOG 207 ECO
OE STARLINESF OF0045
OE METAL LEVEOX 188D
OE PROFIT1540-1062
OE JC PREMIUMB15024PR
OE PARTS-MALLPBG-038
OE MDRMOF-3E23
OE 1A FIRST AUTOMOTIVEE50222
OE WILMINK GROUP14028
OE FI.BAF-665


Použito v modelech:

AUDI, A3 (8P1), 1.9 TDI05.2003 - 05.201077 KW105 PS1896 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI05.2003 - 08.2012100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI03.2006 - 08.2012125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI06.2005 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI06.2006 - 06.2008120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI quattro01.2006 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI 16V05.2003 - 08.2012103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI 16V quattro08.2004 - 08.2012103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI quattro05.2003 - 06.2008100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 2.0 TDI quattro03.2006 - 08.2012125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A3 (8P1), 3.2 V6 quattro07.2003 - 05.2009184 KW250 PS3189 ccm
AUDI, A3 Kabriolet (8P7), 1.9 TDI04.2008 - 10.200977 KW105 PS1896 ccm
AUDI, A3 Kabriolet (8P7), 2.0 TDI04.2008 - 05.2013103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 Kabriolet (8P7), 2.0 TDI04.2008 - 05.2013100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 1.9 TDI09.2004 - 05.201077 KW105 PS1896 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI09.2004 - 03.2013100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI03.2006 - 03.2013125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI06.2005 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI 120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI quattro01.2006 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI 16V09.2004 - 03.2013103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI 16V quattro11.2005 - 03.2013103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 2.0 TDI quattro03.2006 - 03.2013125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A3 Sportback (8PA), 3.2 V6 quattro09.2004 - 05.2009184 KW250 PS3189 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI11.2004 - 06.2008100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI06.2006 - 06.2008125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI06.2006 - 06.2008120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDi11.2005 - 11.200693 KW126 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI 16V11.2004 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8EC, B7), 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDI11.2007 -105 KW143 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDI11.2007 -100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDI01.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDi06.2008 -88 KW120 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDI08.2008 -120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDi quattro01.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 (8K2, B8), 2.0 TDI quattro11.2008 -105 KW143 PS1968 ccm
AUDI, A4 Allroad (8KH, B8), 2.0 TDI quattro09.2009 -105 KW143 PS1968 ccm
AUDI, A4 Allroad (8KH, B8), 2.0 TDI quattro09.2009 -100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A4 Allroad (8KH, B8), 2.0 TDI quattro04.2009 -120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI06.2006 - 06.2008125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI11.2004 - 06.2008100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI06.2006 - 06.2008120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDi11.2005 - 11.200693 KW126 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI 16V11.2004 - 06.2008103 KW140 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8ED, B7), 2.0 TDI quattro06.2006 - 06.2008120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI04.2008 -105 KW143 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI04.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI04.2008 -100 KW136 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI06.2008 -88 KW120 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI08.2008 -120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI quattro08.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A4 Avant (8K5, B8), 2.0 TDI quattro04.2008 -105 KW143 PS1968 ccm
AUDI, A5 (8T3), 2.0 TDI08.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A5 (8T3), 2.0 TDI08.2008 -120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A5 (8T3), 2.0 TDI quattro08.2008 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A5 Kabriolet (8F7), 2.0 TDI05.2009 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A5 Kabriolet (8F7), 2.0 TDI05.2009 -120 KW163 PS1968 ccm
AUDI, A5 Sportback (8TA), 2.0 TDI09.2009 -125 KW170 PS1968 ccm
AUDI, A5 Sportba
      Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 15

      Akční nabídka !

      

      Košík  

      Žádné zboží

      Poštovné 0,00 Kč
      Celkem 0,00 Kč

      K pokladně

      Heuréka - Ověřeno zákazníky