Podtlakové čerpadlo (vakuvá pumpa) Audi A6 (4F) 059145100J

Podtlakové čerpadlo (vakuvá pumpa) Audi A6 (4F) 059 145 100 J

2 600 Kč

241

Dostupnost ve dnech: skladem


Informujte mě, až bude k dispozici

OEM čísla:

OE AUDI057 145 100 AA
OE AUDI057 145 100 AC
OE AUDI057 145 100 AE
OE AUDI057 145 100 AG
OE AUDI057 145 100 F
OE AUDI057 145 100 H
OE AUDI057 145 100 J
OE AUDI057 145 100 L
OE AUDI057 145 100 T
OE AUDI059 145 100 J
OE AUDI059 145 100 K
OE VW057 145 100 AA
OE VW057 145 100 AC
OE VW057 145 100 AE
OE VW057 145 100 AG
OE VW057 145 100 F
OE VW057 145 100 H
OE VW057 145 100 J
OE VW057 145 100 L
OE VW057 145 100 T
OE VW059 145 100 J
OE VW059 145 100 K
OE PIERBURG7.00013.01
OE PIERBURG7.00013.02
OE PIERBURG7.00013.06
OE PIERBURG7.00906.05
OE PIERBURG7.00906.06
OE PIERBURG7.00906.08
OE PIERBURG70090620
OE PIERBURG700906200
OE PIERBURG70090621
OE PIERBURG700906210
OE PIERBURG70090610
OE PIERBURG700906100
OE PIERBURG70090612
OE PIERBURG700906120
OE PIERBURG70090618
OE PIERBURG700906180
OE PIERBURG70090605
OE PIERBURG700906050
OE PIERBURG70090606
OE PIERBURG700906060
OE PIERBURG70090608
OE PIERBURG700906080
OE PIERBURG70001301
OE PIERBURG700013010
OE PIERBURG70001302
OE PIERBURG700013020
OE PIERBURG70001306
OE PIERBURG700013060
OE PIERBURG7.00906.10
OE PIERBURG7.00906.12
OE PIERBURG7.00906.18
OE PIERBURG7.00906.18.0
OE PIERBURG7.00906.20
OE PIERBURG7.00906.21
OE MEAT & DORIA91048
OE HOFFER8091048


Použito v modelech:

AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI11.2004 - 10.2008132 KW180 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI11.2004 - 03.2011120 KW163 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI10.2008 - 03.2011140 KW190 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI quattro11.2004 - 10.2008132 KW180 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI quattro06.2005 - 03.2011120 KW163 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 2.7 TDI quattro10.2008 - 03.2011140 KW190 PS2698 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 3.0 TDI06.2006 - 03.2011171 KW232 PS2967 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 3.0 TDI quattro05.2004 - 05.2006165 KW225 PS2967 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 3.0 TDI quattro05.2004 - 03.2011155 KW211 PS2967 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 3.0 TDI quattro06.2006 - 10.2008171 KW233 PS2967 ccm
AUDI, A6 (4F2, C6), 3.0 TDI quattro10.2008 - 03.2011176 KW240 PS2967 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 2.7 TDI quattro05.2006 - 10.2008132 KW180 PS2698 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 2.7 TDI quattro05.2006 - 08.2011120 KW163 PS2698 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 2.7 TDI quattro10.2008 - 08.2011140 KW190 PS2698 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 3.0 TDI quattro05.2006 - 10.2008171 KW233 PS2967 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 3.0 TDI quattro05.2006 - 08.2011155 KW211 PS2967 ccm
AUDI, A6 Allroad (4FH, C6), 3.0 TDI quattro10.2008 - 08.2011176 KW240 PS2967 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI03.2005 - 08.2011120 KW163 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI03.2005 - 10.2008132 KW180 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI10.2008 - 08.2011140 KW190 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI quattro03.2005 - 10.2008132 KW180 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI quattro06.2005 - 08.2011120 KW163 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 2.7 TDI quattro10.2008 - 08.2011140 KW190 PS2698 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 3.0 TDi06.2006 - 08.2011171 KW232 PS2967 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 3.0 TDI quattro03.2005 - 05.2006165 KW225 PS2967 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 3.0 TDI quattro03.2005 - 08.2011155 KW211 PS2967 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 3.0 TDI quattro06.2006 - 10.2008171 KW233 PS2967 ccm
AUDI, A6 Avant (4F5, C6), 3.0 TDI quattro10.2008 - 08.2011176 KW240 PS2967 ccm
AUDI, A8 (4E_), 3.0 TDI quattro08.2003 - 07.2010171 KW233 PS2967 ccm
AUDI, A8 (4E_), 3.0 TDI quattro11.2003 - 07.2010155 KW211 PS2967 ccm
AUDI, A8 (4E_), 4.0 TDI quattro05.2003 - 07.2005202 KW275 PS3936 ccm
AUDI, Q7 (4L), 3.0 TDI03.2006 - 05.2008171 KW233 PS2967 ccm
AUDI, Q7 (4L), 3.0 TDI03.2006 - 05.2010155 KW211 PS2967 ccm
AUDI, Q7 (4L), 3.0 TDI11.2007 -176 KW240 PS2967 ccm
AUDI, Q7 (4L), 4.2 TDI05.2009 -250 KW340 PS4134 ccm
VW, PHAETON (3D_), 3.0 V6 TDI 4motion09.2004 -165 KW224 PS2967 ccm
VW, PHAETON (3D_), 3.0 V6 TDI 4motion11.2008 -176 KW240 PS2967 ccm
VW, TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), 3.0 TDI04.2006 - 05.2010155 KW211 PS2967 ccm
VW, TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), 3.0 V6 TDI11.2004 - 05.2010165 KW225 PS2967 ccm
VW, TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), 3.0 V6 TDI11.2007 - 05.2010176 KW240 PS2967 ccm
      Ostatní výrobky ve stejné kategorii: 5

      Akční nabídka !

      

      Košík  

      Žádné zboží

      Poštovné 0,00 Kč
      Celkem 0,00 Kč

      K pokladně

      Heuréka - Ověřeno zákazníky